Vítejte v e-shopu Ame, v této sekci si můžete knihy z nabídky zakoupit. Pravidla nákupu jsou nastavená podle zákonných podmínek. Před objednávkou si přečtěte pravidla nákupu v záložce „Jak nakupovat“ a Obchodní podmínky. Osobní vyzvednutí zásilek je možné pouze v Praze, zatím bez poplatku, viz více v OP. Součástí ceny není poštovné a balné, viz více v Obchodních podmínkách. Pokud vás zajímají moje zkušenosti se zmapováním knižního trhu a co všechno vydání předcházelo, přečtěte si článek v záložce „Blogu“. Níže najdete informace k nákupu a k bonusům. K nabídce dětské beletrie. Jde o knižní novinky, nové, neznámé a působivé pohádky. Buďte mezi prvními, kdo je ocení . Prodej zahájen od 9.6.2016 ♥

Titul: 

Žánr:

 

 

Autor:

Ilustrace:

Náklad:

Vazba:

Data:

 

ISBN:   

Cena:

Titul: 

Žánr:

 

 

Autor:

Ilustrace:

Náklad:

Vazba:

Data:

 

ISBN:   

Cena:

Příběhy dávných věků

I. DÍL

pohádky, dobrodružství,

romantika, příběhy, beletrie

pro děti a mládež od 8 let

Mališová Marie

Mališová Marie

500 ks, 1. vydání, 2016

V4, brožovaná, šitá

formát A5/ 124 stran/

barevné ilustrace 43 x

978-80-906244-0-5

172,-Kč

Příběhy dávných věků

II. DÍL

pohádky, dobrodružství,

romantika, příběhy, beletrie

pro děti a mládež od 8 let

Mališová Marie

Mališová Marie

500 ks, 1. vydání, 2016

V4, brožovaná, šitá

formát A5/ 144 stran/

barevné ilustrace 43 x

978-80-906244-1-2

223,-Kč

Letos v květnu jsem dotáhla do konce projekt vlastních pohádek. Vznikly tři prvotiny, pohádková „trojčátka“, která vám představuji jako I.+II.+III. díl Příběhů dávných věků. Podle názvu můžete sice usuzovat, že jde o soubor, ale i v lidském světě jsou většinou sourozenci povahově odlišní. Stejně je to u našich „trojčátek“. Každé je jiné, osobité a originální. Jde o tři knižní novinky, neznámé a dosud nepublikované příběhy, vydané v malém nákladu pouze v počtu 500 ks/ publikaci. Další prvotinou jsou Vánoční pohádky, které uvedu na trh v září, ale již nyní si knihu můžete rezervovat. Knihy v klasickém obchodě nekoupíte, jejich cena s obchodní marží by byla příliš vysoká. Koupit je můžete pouze zde, případně na oznámených akcích, za standardní cenu na trhu. Bohužel knihy mne neživí, jde o volnočasové aktivity, stejně jako provoz e-shopu. Prodej na webu je prostě možnost, jak dostat nové a originální pohádky k vám, čtenářům. Ekonomicky i časově jsou malá vydání nevýhodná (viz více v Blogu). Proto další vydání plánuji zrealizovat až za několik let, třeba s podporou nakladatele. Samozřejmě se zájmem čtenářů se situace může změnit.

Jestli vás nabídka oslovila, tak pro omezený počet kusů s nákupem neváhejte. Zvláště teď v závěru školního roku může být nová kniha originálním dárkem za vysvědčení, a zároveň i kvalitní četbou na prázdniny, pobyty u moře, na táboře či doma.  Jde o nové, ryze české pohádky, které nikdo nezná. Buďte mezi prvními, kdo pozná kouzlo dobové atmosféry středověku a prožije neuvěřitelná dobrodružství, záhady a kouzla s hlavními hrdiny. Zážitky a napětí překvapí nejen malé čtenáře, ale potěší celou rodinu. Zároveň se stanete majiteli historicky prvního vydání, které se časem na knižním trhu zhodnocuje :-). Sami uvidíte, že si příběhy i hrdiny oblíbíte Využít můžete i nabídky speciálního bonusu, který nabízím u příležitosti prvního vydání. Pokud jste se seznámili s nabídkou bonusů a chcete knihy koupit, klikněte zde na záložku

a vyplňte formulář

(pokyny najdete v záložce Jak nakupovat).

Informace k BONUSŮM:

BONUS :-) - v případě, že zakoupíte Příběhy dávných věků (PDV) jako celek (I.-III.díl), můžete obdržet jako bonus osobní autorské věnování.  Originální prvotina s věnováním vás jistě potěší a současně vám autorský podpis zvedne budoucí tržní hodnotu. Stačí, když v Objednávce ve formuláři do zprávy uvedete stručně Bonus a jméno osoby, které má být věnování určeno (své jméno, jméno dítěte, kamaráda, jiné osoby)*. Pokud chcete do knihy vložit pouze autogram, bez textu a jména konkrétní osoby, uveďte do poznámky jen Bonus.

Titul: 

Žánr:

 

 

Autor:

Ilustrace:

Náklad:

Vazba:

Data:

 

ISBN:   

Cena:

Příběhy dávných věků

III. DÍL

pohádky, dobrodružství,

romantika, příběhy, beletrie

pro děti a mládež od 8 let

Mališová Marie

Mališová Marie

500 ks, 1. vydání, 2016

V4, brožovaná, šitá

formát A5/ 144 stran/

barevné ilustrace 52 x

978-80-906244-2-9

219,-Kč

• překvapení v podobě hezkého DÁRKU :-) - každý zákazník, který si rezervuje knihu „Bylo nebylo-Vánoční pohádky“ a zároveň ji později zakoupí, obdrží jako pozornost malé překvapení v podobě hezkého DÁRKU. Dárek bude při distribuci přibalen ke knize. Rezervace je pro vás nezávazná, bez podmínky knihu zakoupit či uhradit zálohu. Kniha bude uvedená na vánoční trh asi v 9-10/2016.  Dárek je limitován max. počtem 400ks. Pro pořadí platí datum přijaté rezervace. Dárek je pozornost pro ty z vás, kdo originální knihu Vánočních pohádek uvítají buď pro sebe, nebo pro své blízké. Kniha s malým překvapením vás jistě na Vánoce potěší. Stejně jako u PDV půjde o omezený počet kusů, tak neváhejte a zarezervujte si pohádky ještě dnes (pokyny a záložku pro rezervaci najdete zde dole).

*Doplňující informace: Pro obdržení bonusu je třeba v Objednávce ve formuláři do zprávy uvést slovo Bonus a případně jméno osoby, které bude věnování určené. Můžete uvést i další podrobnosti. Pokud nic neuvedete, nebude brán zřetel na pozdější uplatnění výhody, neboť není v mých časových možnostech pozdější žádosti kladně vyřídit.

Knihy jsou dostupné jen prostřednictvím webu. Jestli se vám stránky či nabídka líbí, sdílejte ji prosím s přáteli. Jedině tak se pohádky dostanou k těm, kdo je mají rádi. Všem kdo odkaz přeposílají moc za sdílení děkuji.

Mary

REZERVACE: Rezervace je možná jen u publikace „Bylo nebylo- Vánoční pohádky“.  Jde o nezávaznou rezervaci dosud nepublikovaných autorských pohádek, které budou uvedeny na trh v 9-10/2016. Služba je bezplatná, bez závazku a podmínky knihu zakoupit či uhradit nějakou zálohu. Pro prvních 400 zájemců, kteří si knihu rezervují a později zakoupí, čeká malé překvapení v podobě Dárku. Proto neváhejte, kniha stejně jako PDV bude dostupná jen na webu a v omezeném počtu kusů. Spolu s dárkem potěší tato zdařilá prvotina všechny „gurmány“ pohádkových příběhů. Buďte mezi prvními, kdo její kouzlo ocení a zařadí ji do své knihovničky :-). Pro rezervaci klikněte zde na záložku „Rezervace“. Do formuláře vyplňte svůj kontaktní e-mail a do zprávy uveďte stručně text „Rezervuji VP“, případně kolik kusů či jiné sdělení. Formulář odešlete. Po vyskladnění knihy budete e-mailem informování o podrobnostech k nákupu zboží (ceně, termínu, atd).  Podrobnosti o knize včetně ilustrací a ukázek najdete v záložce Vánoční pohádky.

ikonka GTPR, S-rank a Jyxorank