Jak knihy nakoupíte:

Nákup uděláte v sekci e-shopu kliknutím na záložku Objednávka. Před jejím odesláním se nejdříve seznamte v záložce „Obchodní podmínky“ s pravidly a obchodními podmínkami (OP) nákupu. Kliknutím na „Objednávku“ se otevře formulář, do kterého vyplníte požadované údaje:

 •  název knihy zkratkou PDV + konkrétní díl / počet ks, můžete uvést např: PDV I. díl nebo PDV I+II. díl (bez uvedení počtu kusů jde vždy o 1ks každého titulu), nebo PDV komplet (jde o I+II+III. díl každý o 1ks), nebo PDV komplet 2x (jde o objednávku každého dílu v počtu 2ks),  PDV II. díl/2ks (jde o 2ks knihy II. dílu), apod.
 • kontaktní e-mail na který vám Dodavatel objednávku potvrdí a zašle platební pokyny k úhradě s přiděleným číslem objednávky, které je zároveň variabilním symbolem pro spárování objednávky s platbou.
 •  Příjmení a jméno
 •  Doručovací adresu
 •  Město
 •  PSČ
 •  v případě osobního vyzvednutí uveďte ve zprávě text: Vyzvednu osobně. Při doručení na adresu přepravcem (ČP) neuvádíte nic, automaticky jde o doručení zásilky poštou.
 • do zprávy můžete uvést další podrobnosti k Objednávce
 •  vyplněný formulář odešlete.

Ještě ve shodný den, ale nejpozději do 3 dnů, obdržíte potvrzenou objednávku s platebními pokyny k úhradě.  Úhradu musíte provést do 7 dnů, jinak bude objednávka stornována. Pozor, při platbě vždy uvádějte variabilní symbol, jinak nebude vaše objednávka rychle vyřízena (podle čísla se platba přiřazuje k příslušné objednávce)! Pokud vše proběhne OK, půjde zabalená kniha ihned do distribuce, o čemž budete e-mailem informováni.

Způsob doručení je buď poštou, standardně jako doporučené psaní u ČP a.s., nebo formou osobního vyzvednutí v Praze u smluvního subjektu: Antikvariát Anděl, Praha 5, Stroupežnického 290/32 (v budově synagogy-vchod z loubí, naproti OC). Jde o nezpoplatněnou službu poskytovatele- Antikvariátu, takže konečná cena se vám nenavyšuje. Otvírací dobu mají PO-PÁ od 10 – 18 hodin. Jen upozorňuji na podmínku uvedení variabilního symbolu (VS) na prodejně, jinak vám zásilku nevydají. Jde o opatření proti záměně či ztrátě. VS dostanete e-mailem spolu s platebními pokyny, viz více v OP. Tak s tím prosím počítejte.

Poštovné a balné není součástí ceny knihy a řídí se platným ceníkem služeb České pošty a.s. O služby za přepravu se navyšuje celková cena objednávky. Na dobírku knihy nezasíláme. Cenu knihy včetně poštovného a balného musí zákazník uhradit předem na účet, teprve pak bude zboží distribuováno, viz. více v Obchodních podmínkách. Dodavatel předání zboží do distribuce garantuje (za doručení již ručí přepravce) a další vlastní náklady za vyexpedování zboží neúčtuje.

Pro lepší představu o ceně poštovného a balného přikládám tabulku podle ceníku České pošty, a.s. (orientačně 1 kniha váží cca 350g, 3 knihy i s balením  990g). Uvedené ceny platí v rámci ČR, do zahraničí platí sazebník ČP.

typ zásilky                 Poštovné (záruka pro ztrátu či poškození je do výše 680Kč)

doporučené psaní -  poštovné - sleva zák.karta - bublinková obálka - Cena celkem

 • A 1 kniha do 500g       48 Kč      8 Kč                     7 Kč                        47,- Kč
 • B 2-3 knihy do 1kg     54 Kč      8 Kč                      8 Kč                       54,- Kč

Ještě prosím upozorňuji, že zásilku musíte vyzvednout do 10 pracovních dnů od doručení oznámení o distribuci e-mailem. Jinak se nevyzvednutá vrátí zpět, což je malér pro mě i pro vás, viz více v OP. Doufám, že pokyny ve stručném vysvětlení zvládnete. Pokud vše proběhne ideálně, můžete se těšit na knihy, které do tří dnů budete mít doma :-).

Nezbývá mi než vám popřát hezké zážitky, ale hlavně pohodové dny.

S pozdravem, Mary

Hurááá, pod českou vlajkou už z domovského přístavu vyplouváme! Vítr duje do plachet a žene naši loď až k vám! Děkujeme vám za objednávku. Jako pohádková trojčátka totiž ráda cestujeme. Těšíme se na vás a na společně prožitá dobrodružství ♥

ikonka GTPR, S-rank a Jyxorank