Přikládám úryvek písně ze seriálu Bella a Sebastián, s dovolením jsem text mírně upravila.

 

Jednu krásnou zemi znám

slunce tam pálí, louky kvetou tam

život plyne v dětských hrách

dokud nepřekročíš dospělosti práh

 

Tu zemi znáš, jen dokavad jsi mlád

umíš se smát a na písku si hrát…

 

2.5.2016

V tomto prostoru najdete plánované akce a projekty. Zatím mám v plánu zahájit prodej nových titulů, neznámých ale originálních pohádek tří dílů PDV v červnu. Podklady jsem předala tiskárně a těším se, až vám novinky „pohádková trojčátka“, jak příběhům s oblibou říkám, oficiálně představím.

S opravou obrázků u Vánočních pohádek (VP) jsem se dostala do skluzu a nestihla jsem poslední termín určený tiskárnou. Takže momentálně dokončuji obrázky a hledám tiskárnu jinou, což odsune zahájení prodeje na září, případně říjen. Určitě však letos na podzim spatří světlo světa další miminko, „sněhová princezna“ & VP. U všech knih nějaké akce plánuji a termíny vám uvedu s předstihem, aby si případní zájemci o setkání mohli knihy nejen koupit, ale také požádat o autogram.

Kromě uvedení knih plánuji v budoucnu udělat výtvarnou soutěž, neboť jsem ráda, když se děti aktivně zapojí a něco hezkého sami vytvoří. Nejlepší obrázky ve třech věkových kategoriích by se měly objevit na výstavě v Praze. V případě skutečně hezkých ilustrací je možné, že se někdy v budoucnu objeví v dalším vydání PDV, neboť tohle mám v plánu.

Dále plánuji namluvit audio knihy, tedy všechny pohádky převést do zvukové podoby. Tyto verze snad uvítají nevidomí posluchači, ale doufám, že i ostatní si rádi poslechnou kouzlo pohádek na cestách, u moře či doma v posteli. Jestli mi zdraví a čas dovolí, pokusím se napsat scénáře pro divadlo a film. Prostě duší jsem experimentální umělec, jen energie mládí mi schází ke štěstí :-).

Všechny plány jsem vám uvedla. Doufám, že zde najdete něco inspirujícího a hezkého pro pohodový den.

Jestli se vám stránky líbí, sdílejte odkaz prosím s přáteli, protože knihy jsou dostupné jen na webu.  Jedině tak se kouzlo pohádek dostane ke všem čtenářům. Všem kdo odkaz přeposílají za sdílení moc děkuji, vaše Mary.

 

 

ikonka GTPR, S-rank a Jyxorank