Letos v květnu jsem dotáhla do konce projekt vlastních pohádek. Vznikly tři prvotiny, “pohádková trojčátka“, která představuji v nabídce v e-shopu jako I.+II.+III. díl Příběhů dávných věků -PDV (více v záložce Knihy a e-shopu) Další prvotinou jsou pohádky z edice Bylo nebylo-Vánoční pohádky, které jsou zatím ve "výrobním procesu". Uvedu je na trh v roce 2017. Stejně jako prvotiny PDV půjde o autorské pohádky, dosud nepublikované, vydané v malém nákladu.  Knihu v klasickém obchodě nekoupíte, jejich cena s obchodní marží by byla příliš vysoká. Koupit ji můžete později zde v e-shopu za standardní cenu na trhu. Půjde o limitované 1. vydání v omezeném počtu kusů, proto neváhejte a zarezervujte si knihu ještě dnes.

Rezervace

Pro prvních 400 zájemců, kteří si Vánoční pohádky zarezervují a později zakoupí, čeká malé překvapení v podobě Dárku. Dárek bude při distribuci přibalen ke knize. Pořadí pro jeho zaslání se řídí datem přijaté rezervace. Rezervace je bezplatná a nezávazná, tedy bez podmínky knihu později zakoupit či uhradit zálohu. Věřím, že spolu s dárkem vás tato zdařilá prvotina potěší. Buďte mezi prvními, kdo kouzlo Vánočních pohádek ocení. Kniha zaujme čtenáře všech věkových kategorií nejen napínavým dějem, ale také vtipnými náměty a krásnými ilustracemi. Proto by neměla chybět ve vaší knihovničce. Pro rezervaci klikněte na záložku „Rezervace“.

PS: Rezervace je možná jen u titulu Bylo nebylo-Vánoční pohádky.  Na ostatní tituly z nabídky se možnost nevztahuje.

Grafický návrh obálky se připravuje.

Ve formuláři vyplňte do 1.buňky: rezervuji VP, 2.buňky: kontaktní e-mail, 3.buňky: počet ks, zprávu či jiné podrobnosti. Formulář odešlete. Po vyskladnění knihy budete e-mailem informování o podrobnostech k nákupu zboží (ceně, termínu, atd).  Podrobnosti o knize včetně ukázek najdete v záložce KNIHY.

ikonka GTPR, S-rank a Jyxorank