Stručný popis: Jde o soubor tří autorských pohádek s vánoční tématikou: 1. O krásné Soni & Smaragdové tajemství 2. Zlaté střevíce 3. O čaroději a ptačím království

Žánr:

 

 

Autor:

Ilustrace:

Nakladatel:

Náklad:

Vazba:

Data:

 

ISBN:

Prodej:

Cena:

Nevím, zda vůně skořice, perníčků, medu a jehličí mi přinesla o vánočním čase inspiraci, nebo to múza magické vánoční noci způsobila, ale sami uvidíte, že si Tři vánoční pohádky oblíbíte. Jde o tři nové pohádky, které zatím nebyly publikovány. Jednotlivé příběhy spojuje pouze rodová linie, ale dějem na sebe nenavazují. Když se na úkor noci dny krátí a venku je sychravo, mrholí, nebo si chcete jen tak zlepšit náladu, otevřete naši knihu. Spolu  s hrdiny zažijete báječná dobrodružství, která se stala nečekaně právě pod vlivem tajuplné síly, která přichází jen v době magických Vánoc. Všechno začalo jednoho dne v rybářově chalupě, když se mu narodilo už čtvrté dítě. Co vše se dětem přihodilo pod vlivem vánoční noci, a jak jejich osudy zamíchal Osel, když přivolal Lásku se Štěstím, to vše se dočtete v knize vánočních pohádek. Spolu s hrdiny zažijete nejen legraci, ale také kouzla, záhady i zázraky. Jak všechny nelehké situace děti zvládly, často s pomocí sil Štěstí a Lásky, můžete posoudit sami. Brrr, venku už fouká chladný vítr a zimní čas přichází. Královna Zimy se usmívá z oblohy na milióny svých sněhových vloček. Vítr si s nimi pohrává. Tančí spolu vesele, než dosednou lehce jako bílá peřinka na všechno v okolí. Možná s nimi tančí i naše sněhová princezna. Nejen její příběh, ale i další dva vás jistě potěší. Zalezte si pod peřinku a poslouchejte. Jen tak poznáte, že kouzla a zázraky se dějí. S pomocí "umíněného" osla přijdou určitě brzy k vám domů :-).

Literárně je dílo hotové. Na dokončení čekají zatím ilustrace a grafické práce. Termín zahájení prodeje včas všem zájemcům oznámím. Zřejmě půjde o konec roku 2019 nebo 2020.

Těšte se na knihu se mnou, Mary.

pohádky, dobrodružství,

romantika, příběhy, beletrie

pro děti a mládež od 8 let

Mališová Marie

Mališová Marie

v jednání

1. vydání (počet ks v jednání)

V8, pevná, šitá

formát A4 / cca 150 stran/

barevné ilustrace - v procesu

.............................

termín bude upřesněn později

v jednání (obvyklá u publikací na trhu)

Tři vánoční pohádky & O Lásce a štěstí

PARAMETRY

Krásné svátky vánoční,

v záři svíček svátečních,

v dětských očích smích a třpyt,

dospělým pak mír a klid.

(převzato z internetu od neznámého autora)

Tři vánoční pohádky & O lásce a štěstí

ikonka GTPR, S-rank a Jyxorank